Košík

 

klikněte si na odkaz a vstupte do zajímavého on-line nákupu

www.kosik.cz/doporuceni/jmRlpJhsyE24SYHp3vKDoxJyJ

 
 
 

Zaručuji Vám, že nákup vždy dorazí maximálně čerstvý a ve správné teplotě. Jak to děláme? Vybíráme pouze takové zboží, které bychom i my rádi viděli na našem stole či v lednici. K tomu používáme vlastní rozvozovou službu se speciálními vozy s chladícími a mrazícími boxy.

 
 
 
ovoce

Čerstvé ovoce a zelenina
V našich skladech svědomitě kontrolujeme kvalitu ovoce a zeleniny. Uchováváme je ve vhodných teplotních a mikroklimatických podmínkách a dbáme, aby se k Vám dostaly ty nejlepší kusy.

pečivo

Teplé a křupavé pečivo
Pečivo připravujeme extra pro každého zákazníka. Ať už si objednáte farmářský chléb, kaiserku nebo louhovaný croissant budeme se snažit vám je dodat příjemně teplé a křupavé.

pečivo

Profesionální rozvoz
Pečlivě dbáme nejen na skladování, ale i přepravu zboží v odpovídajících teplotních podmínkách. Proto máme vlastní vozový park a doručovací službu. Tak Vám zaručujeme, že mražené a chlazené zboží dorazí vždy ve správné teplotě.

pečivo

Garance spokojenosti
Snažíme se Vám svými službami vycházet maximálně vstříc a garantujeme vám, že s námi budete spokojení. Pokud by přeci jen cokoliv nevyšlo, neváhejte nás kontaktovat. Obratem Vám vrátíme peníze.